Присъедини се към нас в  Facebook Български | Join us 

Благотворителен футболен мач ALL STARS 2017

Author: www.eventim.bg | 13.06.2017

Благотворителен футболен мач  ALL STARS 2017 Фондациите на футболните звезди Димитър Бербатов и Луиш Фиго организират благотворителен мач с участието на световни имена от спорта и шоубизнеса.

Мащабното събитие е планирано за 14 юни 2017 г., в София, на Националния стадион „Васил Левски“. Очакваните приходи ще бъдат изцяло в полза на каузите на фондация „Димитър Бербатов“ и фондация „Луиш Фиго“.

Двамата големи спортисти са лично ангажирани в работата по организацията на събитието и най-вече в контактите със свои бивши съотборници и футболни съперници.

Билетите се продават в мрежата на Eventim. Цените за секторите „Б“ и „Г“ са 30 лева, сектори „лъвчета“ – 45, „В“ – 60, „А“ – 100. За ложите на сектор „А“ ще бъдат пуснати в продажба билети на стойност от 200 до 999 лева. Специално място на стадиона ще имат членовете на Клуб 2016 на „Успелите деца на България“ на фондация „Димитър Бербатов“.

Попълненията на отборите, както и всичко, свързано със статуса на събитието, ще може да се следи ТУК.

„За мен ще е чест да играя срещу Фиго и неговия отбор! Този мач е най-добрата възможност да доведа в България колеги и приятели през годините, чиито имена са познати навсякъде по света. България за първи път ще види накуп толкова много огромни звезди, събрани от благотворителни каузи. Заедно с тях, и заедно с вас, които ще дойдете на стадиона, ще допринесем за по-доброто утре. Стараем се този мач, освен да бъде от полза за много деца, което е най-важното, да бъде и голям празник за всички, които обичат футбола и им липсват времената с пълен национален стадион“ – каза Димитър Бербатов.

"Трябва да благодаря на Бербатов и неговата фондация за предизвикателството да обединим усилията за подпомагане на деца в нужда – каза Луиш Фиго. - Фондация „Луиш Фиго” допринася ефективно и в рамките на своите възможности, да се подобрят условията на живот на тези, които по здравословни причини или социално-икономически условия водят ограничен начин на живот. Фигурата на професионалния спортист често се разглежда като модел за подражание от младите, затова "мисията" на всеки от нас е да практикува социална отговорност. Защото това може да доведе до определен тип поведение и до осигуряване на по-нататъшна помощ за различните области на обществото.”


Деца до 7г. могат да посетят събитието без билет и без право на седящо място.

News

Search

News type

  1. All
  2. Appeal for help
  3. Charity event
  4. I want to help
  5. Inspiring news

Categories

  1. All
  2. Orphans
  3. Children with disablities
  4. Disabled people
  5. Old people
  6. Poorhouse
  7. Communal kitchen
  8. People in need
  9. Medical treatment
  10. Prisoners
  11. Refugеes
  12. Orthodox churches
  13. Alcoholics and drug addicts
  14. Other

Type

  1. All
  2. Books
  3. Medical treatment
  4. Blood donation
  5. Toys
  6. Medicine
  7. Clothing and shoes
  8. Food
  9. Furnitures
  10. Electric appliance
  11. Financial assistance
  12. Social events
  13. Courses and teaching
  14. Voluntery labour
  15. Labour against payment
  16. Accommodation
  17. Culture
  18. Competitions

Shall all news

Copyright © 2011-2026 milostiv.org
 | www.niebg.com
dgamalova